Sport

W Arenie trwa Lech Cup

Lech Cup 2013 - Poznań 07.12.2013 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Lech Cup 2013 - Poznań 07.12.2013 r. Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł RychterW Arenie już od rana rozgrywane są pierwsze mecze Lech Cup w kategorii U-12. Zarówno przed kibicami jak i zawodnikami jeszcze wiele emocji, bo turniej potrwa do jutrzejszego popołudnia. Czy poznańscy obrońcy niebiesko-białych barw obronią trzecie miejsce zdobyte przez starszych kolegów z rocznika 2002? W grupie czeka ich walka z Chelsea Londyn, Schalke Gelsenkirchen, Sportingiem Lizbona i Twente Enschede.

Niezwykle wyrównany poziom meczów to spora niespodzianka otwarcia tegorocznego Lech Cup. Do godziny 11:00 odbyło się sześć spotkań, aż pięć z nich oznaczało podział punktów i wynik 2:2! Na trybunach zasiada coraz więcej kibiców, a mecz poznaniaków odbywał się przy bardzo dużym dopingu.

Oprócz emocji piłkarskich na przybyłych kibiców czekają wiele innych atrakcji. We foyer organizatorzy przygotowali dmuchańce, takie jak zjeżdżalnię “Klaun” i dmuchanego darta oraz bramkę celnościową i pole do gry w mini koszykówkę. Na odważnych czeka rodeo-piłka. Zainstalowana została także mini siłownia. A ci którzy zmęczą się fizycznie, będą mogli udać się do Poznań Computer Games, czyli kącika gier komputerowych. Wolicie gry planszowe? Ich też nie zabraknie. Wszędzie dookoła natomiast można spotkać Ejbra i Gzuba, czyli koziołki Lecha Poznań. Uważajcie, bo będą rozdawać zaproszenia na mecz Lech – Lechia!

Tagi:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz