K U L T U R A

Happysad promuje swój najnowszy krążek

10 lat zespołu Muchy - gość Happysad - Poznań 10.10.2014 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

10 lat zespołu Muchy - gość Happysad - Poznań 10.10.2014 r. Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł RychterPo 2 latach od płyty Ciepło/Zimno, Happysad powraca z kolejnym albumem, nad którym muzycy właśnie skończyli pracować. Już 14 grudnia w Eskulapie zaprezentują swój najnowszy materiał na żywo.

Happysad powstał w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej, żeby trzy lata później podbić Polskę świetnie przyjętą płytą „Wszystko jedno” i niezapomnianym singlem „Zanim pójdę”. W ciągu kilkunastu lat działalności zespół zagrał setki koncertów i nagrał kilka płyt, którymi tylko umacniał swoją pozycję na polskim rynku, zdobywając kolejnych fanów. Do Poznania zespół przyjedzie promować swoje najnowsze wydawnictwo, album „Jakby Nie Było Jutra”.

“Proszę Państwa, miło nam poinformować o zakończeniu prac nad naszą nową płytą. Pracowaliśmy nad nią w odmienny sposób, niż dotychczas, w innych warunkach, z Marcinem Borsem, zupełnie nową osobą w naszym zespołowym otoczeniu. Wszystko to pozwoliło na stworzenie materiału, jaki zawsze chcieliśmy nagrać. W wywiadach zwykliśmy mówić, że „jesteśmy wesołe chłopaki, którzy lubią grać smutne kawałki“. W przypadku nowej płyty ten dysonans będzie jeszcze bardziej widoczny, bo jesteśmy przeszczęśliwi z jej ostatecznego kształtu i choć sam okres nagrywania obfitował oczywiście w zabawne historie i powstawał w miłej atmosferze, to materiał, który niedługo Państwo usłyszą, do najweselszych nie należy. Włożyliśmy w nią ogromne pokłady emocji i siły. Pracowaliśmy na zabój, późnymi godzinami, wychodząc ze studia wczesnym rankiem, wbrew naszym biologicznym zegarom. Jakby nie było jutra.” – tak o swoim najnowszym krążku pisze Happysad.

Rozpiska godzinowa koncertu:
19:00 Neony
20:00 Happysad

happysad – Zanim pójdę

Kiedy: 14.12.2014 (niedziela), godz. 19:00 (wejście od godz. 18:00)
Gdzie: Eskulap, ul. Przybyszewskiego 39, Poznań
Ceny biletów: 50 zł (przedsprzedaż) / 60 zł (w dniu koncertu)

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz