Sport

Poznaniacy biegają, nawet 180 km!

Trasa Speed  Foto:

Poznaniacy biegają! Rekreacyjnie i wyczynowo, za dnia i nocami! Bieganie to sport, który nie wymaga dużych nakładów finansowych, a uprawiać może go praktycznie każdy. Ale to przede wszystkim znakomity sposób na zdrowy tryb życia. Ale, gdy komuś znudzi się kolejne kółko wokół Malty albo Rusałki mamy ciekawą propozycję – bieg na orientację!

Trasa SpeedW przedostatni weekend sierpnia w Chojnie nad Wartą w Puszczy Noteckiej odbędzie się rajd przygodowy. Klub Sportów Ekstremalnych On-Sight zaprasza miłośników czynnego wypoczynku do udziału w V edycji On-Sight Adventure Race

Rajd przygodowy to wspaniała okazja do sprawdzenie swoich sił z mapą, może stać się atrakcją dla całej rodziny! Pośród przygotowanych przez nas tras każdy znajdzie coś dla siebie – mówi organizator Krzysztof Muszyński

Chętni do wzięcia udziału w rajdzie mogą zdecydować się na jedną z czterech tras dostosowanych zarówno do formy, jak i doświadczenia biegacza. Jest trasa piesza ok. 10 kilometrowa z elementami orientacji sportowej dla osób pragnących zapoznać się po raz pierwszy ze specyfiką rajdów. Dla znających zasady biegania z mapą organizatorzy przygotowali dłuższy, 25-kilometrowy odcinek.

Sportowi zawodowcy jak co roku udział biorą w specjalnych trasach 180-km Masters i Speed, które składają się z kilku etapów, które należy pokonać nie tylko biegając ale też na rowerze i kajakiem – informuje Krzysztof Muszyński.

Więcej informacji na stronie http://race.onsight.pl. Zapisy na rajd obywają się drogą elektroniczną i trwają do 22 sierpnia.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz