K U L T U R A

Skowronki – rytmiczne i romantyczne

Śpiewa Chór Skowronki  Foto: facebook

Kończący się sezon artystyczny był dla Chóru Dziewczęcego Skowronk, działającego przy CK Zamek szczególnie bogaty w wydarzenia. Wiele ważnych koncertów, mnóstwo nowych utworów, poszukiwania nowych interesujących brzmień, a wszystko w aurze flirtu z perkusją, który przerodził się w prawdziwy związek i zaowocował ważną dla chóru i oczekiwaną przez publiczność płytą „Rytmicznie i Romantycznie”.

Śpiewa Chór Skowronki Foto: facebookPrzed przerwą wakacyjną Skowronki zapraszają na ostatni już w tym sezonie koncert. W czwartkowy wieczór, 5 czerwca o godzinie 19:00, w Sali Wielkiej Centrum Kultury ZAMEK chór zaprezentuje się w kompozycjach znanych stałej publiczności, ale też w zupełnie nowych utworach przygotowywanych na wakacyjne tourne.

Będzie sporo muzycznych niespodzianek, niekonwencjonalnych wykonań oraz – jak zawsze – mnóstwo radości i spontaniczności!

To dobra okazja, żeby wspomnieć, że zakończenie sezonu 2013/2014 jest jednocześnie początkiem przygotowań do zbliżającego się wielkimi krokami Trillme Festival, Pierwszego Międzynarodowego Festiwalu Chórów Dziewczęcych, który rozpocznie się 18 września 2014 roku. Skowronki będą pełnić rolę gospodarza imprezy.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz