Przed meczem Kolejorza z Podbeskidziem

28. kolejka T-Mobile Ekstraklasy - Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała (25.05.2013 r.) - Karol Linetty ucierpiał w starciu z Richardem Zajacem  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

28. kolejka T-Mobile Ekstraklasy - Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała (25.05.2013 r.) - Karol Linetty ucierpiał w starciu z Richardem Zajacem Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr RychterKolejorz podejmować dzisiaj będzie drużynę Podbeskidzia z Bielsko-Białej w ramach 26. kolejki T-Mobile Ekstraklasy.

Podczas piątkowego meczu nasi zawodnicy z pewnością będą chieli zatrzeć nienajlepsze wrażenie, jakie zostało po zremisowanym spotkaniu w Łodzi.

Lech zajmuje w tej chwili 4 lokatę w tabeli Ektraklasy tracąc do Ruchu i Wisły 3 oczka mając 41 punkty na koncie. Kolejorz wygrał trzy poprzednie mecze na własnym stadionie. Czy uda się dzisiaj do tej statystyki dodać kolejne zwycięstwo?

To będzie inne spotkanie niż z Piastem. Podbeskidzie gra jeszcze bardziej defensywnie i spodziewam się bardzo zamkniętego spotkania. Ekipa z bielska gra bardzo nisko i nawet jak przegrywa to niespecjalnie się otwiera. Jeśli długo nie będziemy potrafili strzelić gola tym będzie nam trudniej – mówił Mariusz Rumak – po meczu z Widzewem była w nas wielka złość i frustracja. Szczególnie niewiarygodne są okoliczności w jakich tracimy punkty. Jestem jednak przekonany, że wciąż mam kontrolę nad zespołem i stać nas na regularne zdobywanie punktów.

Mecz Lech Poznań – Podbeskidzie Bielsko-Biała rozpocznie się na Stadionie Miejskim o godzinie 20:30. Na naszych stronach będziecie mogli śledzić relację minuta po minucie.