K U L T U R A

Weekend z Polskim Teatrem Tańca

Album z tego świata - spektakl PTT  Foto: M.Zakrzewski

W najbliższy piątek i sobotę Polski Teatr Tańca zaprezentuje się w hali nr 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich. 13. września o godz. 20.00 zespół pokaże premierowy VI odcinek jubileuszowego cyklu “XL. Polski Teatr Tańca wczoraj i dziś” zatytułowany “(Nie)bezpieczne związki” oraz wznowienie spektaklu „Tango z Lady M”.

Album z tego świata - spektakl PTT Foto: M.Zakrzewski14 września o godz. 20.00 widzowie zgromadzeni w MP2 będą mogli obejrzeć przedstawienie „Czterdzieści” w choreografii Jo Strømgrena.

W VI odcinku jubileuszowego projektu PTT, obchodzącego w tym roku swoje czterdziestolecie, zobaczymy fragmenty legendarnych spektakli jak: „Carmen”, „Romeo i Julia”, „Niebezpiecznie związki” oraz „Święto wiosny”. W spektaklu wystąpią obecni i byli tancerze Polskiego Teatru Tańca. Podczas wznowienia spektaklu „Tango z Lady M”, które zostanie pokazane po premierze VI odcinka projektu, tancerzom towarzyszyć będą muzycy: Wiesław Prządka (bandoneon) oraz Piotr Kałużny (pianino).

Bilety na piątkowe i sobotnie przedstawienia można nabywać w impresariacie Polskiego Teatru Tańca (ul. Kozia 4) oraz na stronie: http://zaproszenia.ptt-poznan.pl/

Cena biletów: 15/30 zł

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz