Firma

Setka Małpki

Małpka Express  Foto: Małpka Express

Małpka Express Foto: Małpka ExpressPo roku działalności sieć Małpka Express ma już w całej Polsce 116 sklepów. Setna został otwarty w centrum naszego miasta. Poznańska firma zapowiada, że do końca tego roku będzie działać 200 Małpek.

W ciągu roku, który minął od debiutu naszej koncepcji na rynku, udało nam się stworzyć dynamicznie rozwijającą się sieć sklepów spożywczych małego i średniego formatu – mówi Maciej Szturemski, Prezes Zarządu spółki Małpka – najlepszy jak dotąd wynik osiągnęliśmy w samym Poznaniu i województwie wielkopolskim, co cieszy nas podwójnie ze względu na rodowód naszej spółki.

Setny sklep, który został otwarty przy ul. Fredry, jest jednym z 28 w naszym województwie. Większość, bo aż 21 działa w samym Poznaniu.

Z okazji jubileuszowego otwarcia firma zapowiada wiele atrakcji dla klientów. Przez cały weekend (9 – 11.08) pierwszych 500 osób, które zdecydują się zrobić w wybranych sklepach zakupy za minimum 12,00 zł, dostanie między innymi maskotki.

Małpka Express to ogólnopolska sieć sklepów, które oferują asortyment spożywczo-monopolowy. Firma została założona w Poznaniu i tutaj znajduje się jej centrala.

100 sklep Małpki w Poznaniu  Foto: TD

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz