Sport

Po Maniackiej czas na Półmaraton!

5 Poznań Półmaraton  Foto: (c) Anna Bernard

Mroźna i śniegowa sobota upłynęła pod znakiem „Maniackiej 10”, a już niebawem kolejne zmagania. Organizacja imprez biegowych to wyzwanie przede wszystkim dla uczestników, ale także dla organizatorów.

Przed fanami biegania kolejny – mamy nadzieję, że wiosenny okres treningowy – czas na przygotowania do poznańskiego półmratonu. Nadchodzi czas biegów tempowych, interwałów i pracy nad szybkością. Najbliższe tygodnie zadecydują o tym z jaką formą staniemy 7 kwietnia na linii startu!

5 Poznań Półmaraton Foto: (c) Anna Bernard

„To również najważniejszy czas dla nas organizatorów, to czas na ostatnie szlify, analizujemy każdy nawet najdrobniejszy fragment Imprezy, czy oby o czymś nie zapomnieliśmy” – mówi dyrektor Półmaratonu Maciej Mielęcki.

Mimo iż na zawodników czeka „stara” trasa, to nowości nie zabraknie. Każdy zawodnik w pakiecie startowym otrzyma koszulkę techniczną – ale dedykowaną odpowiednim rozmiarem dla kobiet i mężczyzn. Będą także nowe wzory medali.

Dziś chęć udziału w 6 Poznań Półmaraton zgłosiło już 7480 uczestników. W celu uzyskania regulaminowych limitów: 6500 biegaczy oraz 300 rolkarzy i wózkarzy została wstrzymana możliwość zapisów. Przyjmowane są wyłącznie opłaty startowe tych osób, które wypełniły formularz zgłoszeniowy do biegu. W przypadku gdy do 25 marca liczba opłaconych zgłoszeń nie osiągnie limitów proces przyjmowania zgłoszeń zostanie wznowiony.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz