Aglomeracja

Mama pyta i… znajduje odpowiedzi

Mamapyta  Foto: piekna-pamiatka.pl

Kobiety w ciąży i wszystkie świeżo upieczone mamy zapraszamy na cykl bezpłatnych spotkań w ramach Akademii MamaPyta.pl. Spotkania prowadzą specjaliści z długoletnią praktyką, a zarazem świeżym spojrzeniem na pojawiające się pytania. Poród rodzinny czy domowy, nowe standardy okołoporodowe, karmienie piersią, woda i suplementy w diecie przyszłej i karmiącej mamy, szczepienia, czy masaż noworodka – to tylko niektóre z nich.

Mamapyta Foto: piekna-pamiatka.pl

W programie każdego spotkania organizatorzy przewidzieli wiele dodatkowych atrakcji. Uczestniczki będą mogły wziąć udział w pokazie wiązania chust oraz brafitingu, czyli na co należy zwrócić uwagę przy doborze staników dla karmiących mam i kobiet w ciąży tak by bielizna nie stała się powodem powstawania zastojów mleka w piersiach.

Akademia MamaPyta.pl zrodziła się wraz z przyjściem na świat mojego syna, jako młoda mama chciałam spędzać z nim jak najwięcej czasu, a jednocześnie rozwijać się zawodowo – mówi założycielka Akademii Małgorzata Burda – Orłowska – będąc w ciąży próbowałam okiełznać wszelkie dostępne informacje dotyczące tego, co w ciąży jest ważne, na co zwracać uwagę, czym się nie przejmować, jak przygotować się do porodu, by była to wielka i bezpieczna przygoda zarówno dla mnie, jako matki, jak i mojego dziecka, natrafiłam na ogrom informacji, szczególnie w Internecie, które często straszyły.

Małgorzata Burda – Orłowska podkreśla, że celem organizowanych przez nią spotkań jest informowanie, a nie straszenie. To również okazja do spotkania się z osobami, które są w takiej samej sytuacji, które przeżywają podobne emocje, mają podobne doświadczenia – dodaje.

Aby wziąć udział w spotkaniach, należy zarejestrować się na stronie projektu. Wśród uczestniczek poszczególnych spotkań zostaną rozlosowane nagrody ufundowane przez partnerów.

Poznańskie spotkanie tego ogólnopolskiego projektu odbędzie się w biurowcu Delta przy ulicy Towarowej  we wtorek 18 września.

Akademia MamaPyta.pl współpracuje między innymi ze Stowarzyszeniem DOULA w Polsce, Fundacją Bank Mleka Kobiecego, Fundacją Wcześniak Rodzice – Rodzicom, Stowarzyszeniem Dobrze Urodzeni, Fundacją Mleko Mamy, a patronat nad cyklem spotkań objął Komitet Upowszechniania Karmienia Piersią.

mamapyta.pl Foto: mamapyta.pl

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz