Aglomeracja BizNews

Koniec OLT Express

Samolot OLT Express  Foto: materiały prasowe

Tanie linie lotnicze OLT Express w dniu wczorajszym zawiesiły wszystkie swoje loty. Restrukturyzacja siatki połączeń miała nastąpić dopiero za dwa tygodnie, ale okazało się to nirealne. Dziś rano linie wystosowały krótki komunikat do mediów.

Linie OLT Express pragną podkreślić, że będą dokonywać zwrotów pieniędzy Pasażerom za bilety na odwołane rejsy regularne zakupione za pośrednictwem www.oltexpress.com lub OLT Express Call Center. Jest nam niezmiernie przykro ze względu na niedogodności naszych Pasażerów wynikające z odwołania rejsów. Rejsy czarterowe będą realizowane według planu. Pasażerowie anulowanych rejsów są sukcesywnie powiadamiani o zmianach i przysługujących im prawach przez pracowników naszego Call Center.

Za wszystkie niedogodności serdecznie przepraszamy.

OLT Express

Aktualizacja: Około 14:00 na profilu firmy pojawił się następujący komunikat “Z przykrością informujemy, że dzisiaj zostanie złożony wniosek o ogłoszenie upadłości spółki OLT Express Regional sp. z o.o. OLT Express Regional sp. z o.o., to spółka z grupy OLT Express, będąca przewoźnikiem w ramach regularnych rejsów krajowych. Jednocześnie informujemy, że decyzją Urzędu Lotnictwa Cywilnego z dnia 27 lipca br. została zawieszona spółce OLT Express Regional sp. z o.o. koncesja na wykonywanie przewozów lotniczych, która wywołuje skutki od dnia jej wydania. Działalność spółki OLT Express Poland sp. z o.o. oferującej loty czarterowe na rejsach zagranicznych obecnie nie jest zagrożona.”

Samolot OLT Express Foto: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz