SieBuduje

Można kupować mieszkania w Czapurach

W ramach Osiedla Leśnego V w Czapurach powstanie 108 mieszkań  Foto: Family House

W ramach budowy kolejnego etapu Osiedla Leśnego w Czapurach zostanie wybudowanych 108 domów w zabudowie szeregowej. W ofercie są mieszkania od 2 do 5 pokoi. Rozpoczął się już proces rezerwacji.

W ramach Osiedla Leśnego V w Czapurach powstanie 108 mieszkań Foto: Family House

Choć nadal realizowany jest II etap Osiedla Leśnego IV, deweloper przedstawił nową propozycję. W ramach V etapu powstaną mieszkania o powierzchni od 51 do 75 metrów kwadratowych. Będą miały od 2 do 5 pokoi.

Właściciele mieszkań na parterze i niektórych na piętrze będą mieli także do swojej dyspozycji niewielkie ogródki od 50 do 114 metrów kwadratowych. Niektóre nieruchomości będą również posiadały garaż bądź miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej.

W najnowszym etapie pojawią się całkowicie nowe projekty, których do tej pory nie mieliśmy w sprzedaży, myślę, że ich różnorodność sprawi, że klienci znajdą mieszkanie w pełni zaspokajające ich potrzeby – mówi Izabella Łukomska-Pyżalska, wiceprezes Family House – co równie ważne, powstaną one na terenie oddalonym od poprzednich etapów, a dojazd będzie od ul. Gromadzkiej a nie ul. Leśnej, jak dotychczas.

Prace budowlane mają ruszyć jeszcze w III kwartale, natomiast termin realizacji przewidziany jest na IV kwartał przyszłego roku. Atutem nowych mieszkań budowanych przez Family House ma być atrakcyjna cena.

Oferujemy jedne z najniższych cen na rynku, 3 – pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 metrów kwadratowych z ogrodem i garażem to koszt 269.000 złotych brutto – podkreśla Izabella Łukomska-Pyżalska – pomimo tego, że sprzedawane przez nas mieszkania są niedrogie, posiadają wysoki standard wykończenia.

Deweloper oferować będzie nowe mieszkania, których metr kwadratowy kosztować będzie już od 2.800 złotych.  W standardzie deweloperskim wszystkie nieruchomości będą posiadały m.in. drzwi antywłamaniowe, parapety wewnętrzne marmurowe, zewnętrzne granitowe, instalacje oraz rolety w oknach, bramę garażową na pilota, ogrodzenie. Deweloper nie zapomina również o infrastrukturze.

Drogi osiedlowe oraz podjazdy wykonane są z kostki brukowej a całość inwestycji dopełnia oświetlenie, niedawno spółka wykonała także plac zabaw dla dzieci – zachęcają przedstawiciele Family House – na terenie tej części osiedla powstanie również sklep spożywczy. Deweloper w Czapurach buduje również centrum handlowo-usługowego ze stacją benzynową.

Kupując mieszkanie na Osiedlu Leśnym V można skorzystać z programu „Rodzina na swoim”.

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz

  • Jestem mieszkańcem tego osiedla. Zdecydowanie polecam, zresztą przyjedźcie zobaczcie gdzie powstaje V etap. Zakochacie się w Czapurach.