Sport

Lech Poznań – Górnik Zabrze 1:0 (0:0) (fotorelacja)

Najlepsi kibice w kraju. Lech Poznań - Górnik Zabrze  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Lech zdobył kolejne ważne 3 punkty tym razem z Górnikiem Zabrze. Punkty cieszą ale wiele do życzenia pozostawiał styl w jakim grał zespół. Z pewnością zły stan murawy na Stadionie Miejskim przyczynił się w pewnym stopniu do tego ale czy wszystko można zrzucić na nią?

Mecz niestety przez większość czasu nie był interesującym widowiskiem. Przeważały niecelne strzały, złe podania i problemy z ustawieniem. Zawodnicy Lecha Poznań sprawiali wrażenie zniechęconych do gry co trener Rumak skwitował następująco “jeżeli ktoś gra od początku meczu i w drugiej połowie robi przerwę by od 75 minuty zacząć znowu grać to nie jest to związane ze złym przygotowaniem fizycznym lecz jest to kwestia przełamania”.

Jedynego gola w tym spotkaniu i to w pięknym stylu strzelił rezerwowy Rafał Murawski po idealnym podaniu Marcina Kikuta w 70. minucie.

Pełna relacja minuta po minucie z tego spotkania dostępna jest tutaj. A już teraz zapraszamy na relację z meczu Lech Poznań – KS Cracovia, który odbędzie się w sobotę 31 marca o godzinie 18.00.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz