K U L T U R A

Sztuka za Sztukę

Sztuka za Sztukę  Foto: Artystyczna Przestrzeń

W kawiarni Sweet Surrender, odbyła się ostatnio trzecia już edycja akcji Sztuka za Sztukę, czyli cyklicznej akcji wymiany. Tym razem motywem przewodnim były torebki. Panie mogły za darmo wymienić się torebkami, do których już nie żywią żadnego uczucia.

Zasady były proste: tyle ile wnosisz, tyle maksymalnie możesz wynieść. Uczestniczki musiały przynieść choć jedną torebkę, aby móc wejść na salę i wziąć udział w wydarzeniu. Po rejestracji, panie mogły rozpocząć wyszukiwanie torebkowych okazji. Z takiej możliwości skorzystało ponad 40 pań. Łącznie przyniesiono 200 torebek.

Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczone tak entuzjastycznym odbiorem akcji Sztuka za Sztukę i tym, że zarówno wymiana biżuterii jak i torebek przyciąga coraz więcej uczestniczekmówi Aneta Rzysko organizatorka akcji – głównym celem akcji jest umożliwienie pozbycia się rzeczy, których już nie nosimy i zdobycia czegoś zupełnie nowego.

Organizatorzy dodają również, że To doskonała okazja, by znaleźć nowy styl, spróbować takich rozwiązań w modzie, na które nie mamy odwagi, kiedy musimy za nową rzecz zapłacić. Akcja jest także odpowiedzią na dotykający nas już od dłuższego czasu kryzys gospodarczy.

Wiele z nas nie chce już i nie może sobie pozwolić na szaleństwo na zakupach, stałyśmy się rozważne, głównie z powodu rosnących cen – podkreśla Aneta Rzysko – bardzo chcę, aby ta akcja była taką godzinką szaleństwa, żeby uczestniczki mogły wybierać i odważnie brać do domu nawet te sztuki, do których nie są do końca przekonane. W tym ostatnim wypadku można je będzie przynieść na kolejną wymianę 🙂

Artystyczna Przestrzeń zapowiada organizację kolejnych wymian w tym samym miejscu. Z pewnością powtórzona zostanie akcja wymiany biżuterii. Doskonale nam się współpracuje z ekipą kawiarni Sweet Surrender – podkreślają uczestniczki akcji Sztuka za Sztukę – to bardzo kreatywni i pomocni ludzie i mają piękne i idealne do takiej akcji wnętrza. Uczestnicy mają miejsce, aby zostać i wypić dobrą kawę i pooglądać swoje zdobycze.

Według planów, następna wymiana ma się odbyć jeszcze przed świętami. Będzie to doskonała okazja, aby zdobyć jakieś ciekawe upominki.

3 komentarzy

kliknij by dodać komentarz