Sport

Więcej biletów na mecz Warty!

Konferencja prasowa Warty Poznań - 2011.04.12 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Wczoraj po południu Warta otrzymała od władz miasta zgodę na rozszerzenie puli biletów na niedzielny mecz. Otwarte zostanie górne piętro trzeciej trybuny. Tym razem jednak trzeba będzie za wstęp zapłacić 10 złotych i obowiązkowo należy podać swój numeru PESEL. Bilety można nabywać od dzisiaj (13 kwietnia) w Hurtowni Sportowej RED BOX przy ul. Promienistej 27 A. Jeżeli pozostaną jeszcze jakieś bilety to będą one rozprowadzane w kasach w dniu meczu od godziny 9.00 do 13.00.

Darmowe zaproszenia na mecz rozeszły się w ekspresowym tempie. Nie chciałam, aby oddani kibice naszej drużyny zostali odprawieni z kwitkiem. Stąd decyzja o wprowadzeniu dodatkowych siedmiu tysięcy miejsc. Bilety na te miejsca będą kosztować 10 zł. Niestety, nie mogą być darmowe, gdyż przerasta to możliwości zaplanowanego przez nas budżetu – powiedziała Izabella Łukomska-Pyżalska prezes Warty Poznań. Wszystko wskazuje na to, że niedzielny mecz zobaczy blisko 22000 widzów.

Klub Warty Poznań chcą zachęcić nie tylko panów ale także panie do kibicowania przygotował kilka fanowskich gadżetów. W niedzielę pod Stadionem Miejskim przed meczem stanie zielony namiot w którym będzie można nabyć wszystkie dostępne artykuły dla fanów. A oto najnowsze z nich:

Dla przypomnienia początek spotkania z Pogonią Szczecin w niedzielę, 17 kwietnia o godzinie 16:00.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz