Winogrady

Czy ryby jedzą ludzi?

Doktor Rybka - kuracja Fish Pedding  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Doktor Ryba na pewno odpowie tak! Ale nie mówimy to o rekinie ludojadzie czy o piraniach lecz o małych bardzo pożytecznych rybkach, których nazwa to Brzana Ssąca. Fish Pedicure bo tak nazywa się zabieg z ich udziałem trwa 30 min jest bardzo przyjemny, bezpieczny i co najważniejsze jest bardzo higieniczny.

W Poznaniu powstał pierwszy salon, w którym możliwe jest skorzystanie z takiej kuracji kosmetycznej. Rybki nie mają zębów co oznacza, że zasysają martwy naskórek ze skóry. Oprócz tego wydzielają enzym Diethanol, który przyspiesza gojenie się ran i łagodzi objawy chorób skór, takich jak łuszczyca, czy egzema. Należy tu zaznaczyć, że stanowiska zabiegowe zostały przygotowane tak by zapewnić jak najbardziej czystą i wolną od bakterii wodą przy pomocy działających 24 godziny na dobę wielowarstwowych filtrów i lamp UV niszczących 99,9% bakterii. Między jednym, a drugim klientem cała woda znajdująca się w zbiorniku ze spokojem zostaje przefiltrowana.

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz

  • Zapraszam do pierwszego w Poznaniu salonu …

    [Administrator] – wpis został usunięty jako spam; Gdybyście faktycznie byli czytelnikami pewnie wpisy zostawiłbym bez naruszania treści. A tak poszukujecie taniej formy reklamy na czyimś pomyśle.