K U L T U R A

Fotograficzne warsztaty portretu

Najlepsze zdaniem internautów zdjęcie grudnia 2010  Foto: Michał Wrombel

Najlepsze zdaniem internautów zdjęcie grudnia 2010 Foto: Michał WrombelOd grudnia działa FotoPortal miasta Poznania. Każdy może publikować tam swoje prace w trzech konkursowych kategoriach. Te najlepsze każdego miesiąca wybierają sami internauci, którzy wybierają po zalogowaniu się w serwisie swoje ulubione zdjęcia. Pierwsze nagrody w grudniowej edycji już zostały przyznane, trwa teraz głosowanie na prace nadesłane w styczniu. FotoPortal zaprasza teraz także na pierwsze warsztaty fotograficzne.

Podczas sobotniego spotkania będzie można dowiedzieć się między innymi jak wykorzystać oświetlenie studyjne i jak nawiązać kontakt z modelką. Warsztaty poprowadzi Magda Turkel. To młoda, kreatywna fotografka pasjonującą się głównie fotografią typu beauty i fashion. Jest zakochana w pracy z modelkami, uwielbia tworzyć piękne obrazy i podejmować fotograficzne wyzwania.

Warsztaty odbędą się w CK Zamek w sobotę (22.01) o godzinie 12:00. Zgłoszenia na warsztaty prosimy wysyłać na maila: fotoportal@um.poznan.pl

W warsztatach będzie mogło wziąć udział około 15 osób. Organizatorzy spośród zgłaszających się zaproszą 2 autorów zdjęć konkursowych z grudnia, 5 najbardziej aktywnych osób na FotoPortalu, które zgłoszą się do końca środy oraz 8 rozlosowanych osób, wśród wszystkich, które się zgłosiły.

PLAN WARSZTATÓW
1. Wprowadzenie do oświetlenia
2. Współpraca z modelką
3. Rodzaje portretu
4. Mocne punkty
5. Głębia ostrości
6. Zajęcia praktyczne

Oto jedna z prac Magdy Turkel, która poprowadzi sobotnie warsztaty:

magdaturkel.pl  Foto: magdaturkel.pl

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz