Aglomeracja

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie…

samochód sprawców napadu na kantor w Konienie  Foto: KWPPoznań

Choć od napadu na kantor w Koninie minęło już kilka miesięcy Policjanci z Poznania cały czas pracują nad sprawą. Udało się między innymi ustalić jakim samochodem bandyci przyjechali i odjechali.

16 lipca 2010 roku trzech zamaskowanych mężczyzn weszło do kantoru na ulicy Wiosny Ludów w Koninie. Obezwładnili kasjerkę oraz sprzedawczynię sklepu spożywczego, znajdującego się w tym samym pomieszczeniu i ukradli pieniądze w różnych walutach.

Jak ustalili kryminalni bandyci przyjeżdżają i odjeżdżają z miejsca napadu samochodem Alfa Romeo o numerze rejestracyjnym HH UW 1198 – informuje Andrzej Borowiak z wielkopolskiej policji – samochód ten przed zdarzeniem stał około 60 metrów od kantoru i przebywał w nim czasie czwarty przestępca – dodaje. Samochód został następnie porzucony na ulicy Kolskiej w Konienie, w okolicach cmentarza.

Policjanci zapewniając anonimowość proszą o kontakt osobisty lub telefoniczny wszystkie osoby, które rozpoznają na zdjęciach samochód, wiedzą kto z pojazdu tego korzystał . Telefony : 721 468 928 lub 61 84 137 81 lub 997

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz