Sport

JAK DOJADĘ NA MECZ Z MANCHESTEREM?

kibice panorama  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

W najbliższy czwartek na Bułgarskiej Kolejorz zagra rewanżowy mecz z Manchesterem City. Ostatnie wygrane Lecha zaostrzyły apetyty na kolejny dobry (zwycięski) mecz. Mamy nadzieję, że tak właśnie będzie. O tym jeszcze będziemy pisać. Teraz natomiast podpowiadamy jak na ten mecz dojechać.

kibice panorama Foto: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

BIMBA – od godziny 16:00 do 19:00 uruchomiona zostanie dodatkowa linia tramwajowa nr 30, która połączy Rondo Kaponiera z Budziszyńską. Tramwaje te powinny jechać co 10 minut.

BUDZISZYŃSKA – Grunwaldzka – Roosevelta – RONDO KAPONIERA – Święty Marcin – TOWAROWA – most Dworcowy – Roosevelta – Grunwaldzka – BUDZISZYŃSKA

AUTOBUSY linii nr 63, 91 i A kursować będą przez godzinę po zakończeniu meczu również co 10 minut. Na ulicy Bułgarskiej dla autobusów linii nr 50, 63, 91 i A jadących w kierunku ulicy Grunwaldzkiej, zorganizowany zostanie dodatkowy przystanek przed zjazdem do nieczynnej stacji benzynowej.

SAMOCHÓD – na około dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania, ulica Bułgarska od ulicy Marcelińskiej do Grunwaldzkiej zostanie zamknięta dla samochodów. Przejechać tam będą mogły tylko autobusy komunikacji miejskiej.

.

.

news@lepszyPOZNAN.pl Foto: news@lepszyPOZNAN.pl

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz