Sport

BILETY NA MANCHESTER ROZESZŁY SIĘ JAK CIEPŁE BUŁECZKI!

panorama bilety machester  Foto:

Dziś rano rozpoczęła się sprzedaż biletów na czwartkowy mecz Kolejorza z Manchesterem City. Kasy zostały otwarte o godzinie 8:00, ale kolejki pojawiły się już wczoraj późnym wieczorem. Pierwsi kibice ustawili się po nie wczoraj około godziny 21:00. Bilety rozeszły się jak ciepłe bułeczki, zatem w czwartek piłkarze mogą liczyć na doping pełnego stadionu! Działała też sprzedaż internetowa, choć napotkaliśmy na problem, który nas trochę zmartwił. Jak każdego zapewne kibica, który chciałby dopingować swoją drużynę. Wchodząc na stronę ze sprzedażą zobaczyliśmy taki oto obrazek:

panorama bilety machester

Klikaliśmy jednak dalej licząc na to, że uda się “wstrzelić” w wolne okienko dostępowe. Liczba jednoczesnych połączeń została ograniczona, by można było swobodnie wybrać miejsca na stadionie.

Sprzedaż biletów zakończy się 4 listopada o godzinie 15:00 (lub do wyczerpania wszystkich wejściówek) – sprzedaż otwarta biletów na spotkanie z Manchesterem City. Sprzedaż on-line zakończy się w momencie sprzedaży wszystkich wejściówek bądź 4 listopada o 15:00. W dniu meczu z Manchesterem City (4 listopada)jeżeli wszystkie wejściówki nie zostaną sprzedane w przedsprzedaży, to przed meczem kasy przy stadionie czynne będą od godziny 17:00.

biletów brak Foto: lepszyPOZNAN.pl / ag

Ceny biletów na spotkanie z Manchesterem City:

Strefa

Strefa A

Strefa B

Strefa C

Strefa D

Bilet normalny Liga Europy

170

130

100

80

Bilet ulgowy LE*

145

110

85

70

* Zniżka dla dzieci, młodzieży uczącej się do 26 roku życia i seniorów powyżej 65 roku życia. Wejściówki na I i II poziom II trybuny sprzedawane są tylko osobom powyżej 13 roku życia. Miejsca w tzw. “Kotle” na meczach zajmują kibice chcący dopingować przez całe spotkanie.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz