BĘDZIE PRÓBA BICIA REKNAULTU GUINNESSA

Robert Kubica za kierownicą Renault Megane Trophy_2  Foto: Renault

Robert Kubica za kierownicą Renault Megane Trophy_2 Foto: RenaultZnamy coraz więcej szczegółów imprezy N-GINE RENAULT F1 TEAM SHOW, która odbędzie się już 17 lipca na Torze POZNAŃ. Pisaliśmy już o tym, że Robert Kubica przejedzie po torze bolidem F1. Nieco później potwierdziła się informacja, że zasiądzie także za kierownicą Renault Megane Trophy o mocy 360 koni mechanicznych (pisaliśmy już o tym tutaj).

To nie wszystkie atrakcje! Podczas imprezy N-GINE RENAULT F1 TEAM SHOW odbędzie się także próba bicia rekordu Guinnessa polegająca na przejeździe jak największej kolumny aut Renault. Dotychczasowy rekord należy do belgów, którzy pobili go w czerwcu 2004 roku gromadząc 565 samochodów. Mamy zatem nadzieję, że 17 lipca na Torze POZNAŃ pojawi się przynajmniej 566 “renówek”. Wszystkie one muszą także wziąć udział w paradzie i przejechać trasę o długości 3,2 km. Jeśli jakieś auto nie dotrze do mety, nie będzie brane pod uwagę. Zgodnie z zasadami, cała kolumna musi być w ruchu, a odległości między pojazdami powinny wynosić ok. 2 długości samochodu. Każdy posiadacz dowolnego modelu renault może zgłosić się do próby bicia rekordu TUTAJ!!! Próba pobicia rekordu rozpocznie się w Poznaniu 17 lipca o godzinie 17:30.

Podczas imprezy N-GINE RENAULT F1 TEAM SHOW powstanie na Torze POZNAŃ miasteczko sportów motorowych o powierzchni prawie 50.000 m². Będą tam m.in.: prezentowane sportowe modele Renault, odbędzie się przejazd bolidów Formuły Renault 2000, pokaz gokartów, pit stop – czyli zmiana kół na czas, symulatory F1 oraz konkursy. Wstęp wolny!

N-GINE RENAULT F1 TEAM SHOW  /  Poznań, Tor Poznań  /  17 VII  /  od godziny 9:00 do 18:30

ZGŁOŚ SIĘ DO PRÓBY BICIA REKORDU KLIKAJĄC I WYPEŁNIAJĄC FORMULARZ TUTAJ!!!

N-GINE RENAULT F1 TEAM SHOW Foto: renault / Lorenzo Bellanca/LAT Photographic

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz