Kup oryginalny prezent – Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

.  Foto:

W dniach 4-6 grudnia 2009 roku, w czasie przedświątecznych zakupów jeden z pawilonów Międzynarodowych Targów Poznańskich nabierze niespotykanego kolorytu – na trzy dni zagoszczą tu sztuka i rękodzieło. Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych to przestrzeń dla artystycznej twórczości i jej miłośników.

.

Na Festiwalu artyści nie tylko wystawiają swoje prace na sprzedaż, ale także inspirują innych do tworzenia. Ogromnym zainteresowaniem publiczności cieszą się prowadzone przez artystów pokazy technik, w jakich można wykonać samemu wyjątkowy przedmiot.

Festiwal na dobre zagościł w kalendarzu wydarzeń kulturalnych miasta Poznania i jest znany w środowiskach rękodzielniczych i artystycznych w całym kraju. Zwiedzający to osoby prywatne, przedstawiciele galerii i sklepów, a także przedstawiciele działów marketingu i reklamy firm. Łączy ich wszystkich zamiłowanie do unikatowych przedmiotów.

Szczególnym wydarzeniem VI Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych będzie wystawa Polski Salon Sztuki POZNAJ ZMIANY 2009. To galeria malarstwa, rzeźby, grafiki i tkaniny.

Tak było podczas V Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych
Tak było podczas V Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

GODZINY OTWARCIA-  PIĄTEK: 12.00-19.00, SOBOTA: 10.00-19.00, NIEDZIELA: 10.00-18.00

MIEJSCE – Międzynarodowe Targi Poznańskie, pawilon 3, wejście od ul. Głogowskiej

BILETY – Normalny: 5 zł, Ulgowy: 2 zł

PARKING – na terenie MTP, przy pawilonie 3 – cena: 10 zł za cały dzień.

.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz