Sport

Lech wygrał z Widzewem

10. kolejka T-Mobile Ekstraklasy Lech Poznań - Widzew Łódź  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Lech po bardzo zaciętym spotkaniu wygrał z łódzkim Widzewem 1:0. Mimo że goście już od 3. minuty grali w dziesiątkę, zdołali stworzyć sobie sporo niewykorzystanych okazji bramkowych. Wiele okazji strzeleckich zmarnowali dzisiaj Hamalainen, Teodorczyk i Ślusarski.

“Byłem daleko od miejsca zdarzania” – powiedział trener gości zapytany o sytuację z 3. minuty, w której Rafał Augustyniak został wyrzucony z boiska za faul na Hamalainenie,

Trener Lecha Poznań, Mariusz Rumak powiedział po spotkaniu – “Mecz szybko nam się ułożył, strzeliliśmy bramkę. jednak się okazało, że nie tak łatwo atakować kiedy przeciwnik cofnie się tak głęboko. Graliśmy z wolno, i sporo było momentów w których zabrakło nam zimnej krwi.”

Zapytany o ocenę debiutu Barrego Douglasa powiedział – “Nie pokazał pełni swoich umiejętności. Póki co od tygodnia trenuje z pierwszym składem, do tej pory był cały czas kontuzjowany. Na pewno zagrał dobrze.”

Trener Rumak zapytany został również o bramkarzy Lecha – “Gostomski był zdecydowanie wyróżniającą się postacią w mojej drużynie i na pewno będzie się liczył w walce o bramkę Lecha tak jak Kotorowski czy Burić.”

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz