autobus 3 | inne linie z przystanku: 3, 7, 10, 19, | |||||||
przystanek Żniwna | Kierunek: Błażeja | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 31 W 38 50 03 16 31 46 55 00 15 22 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 06 15 22 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 32 51 09 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 43 W 58 28 58 28 58 28 49 09 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 | Unii Lubelskiej Tadeuszak Rondo Żegrze Rondo Starołęka Rondo Starołęka Starołęka Mała Bystra Starołęka PKM Rondo Starołęka Hetmańska Wiadukt Rolna Traugutta Kolejowa Głogowska/Hetmańska Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka Politechnika Most Św. Rocha Pl. Bernardyński Wrocławska Aleje Marcinkowskiego 27 Grudnia Fredry Głogowska/Hetmańska Rynek Łazarski Park Wilsona Dworzec Zachodni Most Dworcowy Rondo Kaponiera Most Teatralny Poznańska Wielkopolska Armii Poznań Żniwna 1 - Pasieka 2 - Kmieca 4 - Przełajowa 5 - Wilczak 6 - Serbska 7 - Włodarska 8 - Lechicka/Naramowicka 9 - Naramowice 10 - Os. Łokietka 11 - Jasna Rola 13 - Błażeja | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy