tramwaj 18 | inne linie z przystanku: 2, 6, 9, 10, 10, 12, 14, 15, 18, 19, | |||||||
przystanek Półwiejska | Kierunek: Ogrody | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 29 42 53 04 13 26 41 50 56 11 26 35 41 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 05 11 26 36 41 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 43 55 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 38 58 28 58 28 58 28 58 28 58 14 25 45 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 | Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka Rondo Rataje Rondo Rataje Wioślarska Os. Piastowskie Os. Rzeczypospolitej Rondo Starołęka Rondo Starołęka Starołęka Mała Bystra Starołęka PKM Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Os. Rzeczypospolitej Os. Piastowskie Wioślarska Rondo Rataje Rondo Rataje Serafitek AWF Półwiejska 2 - Wierzbięcice 3 - Poznań Główny 5 - Most Dworcowy 7 - Rondo Kaponiera 8 - Most Teatralny 10 - Rynek Jeżycki 12 - Polna 14 - Żeromskiego 16 - Ogrody | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy
Komunikacja nocna
Autobusy w aglomeracji