tramwaj 17 | inne linie z przystanku: 2, 3, 5, 6, 7, 8, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 201, 213, 218, 223, | |||||||
przystanek Park Wilsona n/ż | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 10 16 26 41 55 06 10 25 34 40 55 05 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 01 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 03 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 51 02 22 42 02 22 35 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 14 44 14 44 14 44 01 21 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 54 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 | Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Rondo Żegrze Unii Lubelskiej Tadeuszak Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka Baraniaka Rondo Śródka Rondo Śródka Katedra Małe Garbary Pl. Wielkopolski Pl. Ratajskiego Gwarna Zamek Uniwersytet Ekonomiczny n/ż Poznań Główny n/ż Poznań Główny Dworzec Zachodni n/ż Park Wilsona n/ż 1 - Rynek Łazarski n/ż 3 - Głogowska/Hetmańska n/ż 5 - Krauthofera n/ż 7 - Sielska n/ż 8 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy