tramwaj 12 | inne linie z przystanku: 2, 3, 5, 6, 7, 8, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 201, | |||||||
przystanek Dworzec Zachodni | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 35 45 55 10 24 39 54 09 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 09 24 33 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 46 06 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 37 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 50 10 40 10 40 10 40 10 40 10 23 43 03 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 | Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Głogowska/Hetmańska Kolejowa Traugutta Rolna Hetmańska Wiadukt Rondo Starołęka Rondo Starołęka Os. Rzeczypospolitej Os. Piastowskie Wioślarska n/ż Rondo Rataje n/ż Rondo Rataje Kórnicka Kórnicka Polanka Łacina Os. Tysiąclecia Os. Lecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka Rondo Rataje Rondo Rataje n/ż Serafitek n/ż AWF Półwiejska Wierzbięcice Poznań Główny Dworzec Zachodni 2 - Głogowska/Hetmańska n/ż 4 - Rynek Łazarski n/ż 6 - Park Wilsona n/ż 8 - Dworzec Zachodni 10 - Rondo Kaponiera 11 - Most Teatralny 14 - Słowiańska 15 - Aleje Solidarności 16 - Lechicka Poznań Plaza 17 - Kurpińskiego 19 - Szymanowskiego 20 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy