Sport

KKS LECH: wejściówki dla niepełnosprawnych od dzisiaj!

miejsce dla inwalidy  Foto: lepszyPOZNAN.pl / ag

miejsce dla inwalidy Foto: lepszyPOZNAN.pl / agDzisiaj od godziny 9:00 można składać podania o przyznanie darmowej wejściówki na mecze Lecha w rundzie wiosennej. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie wejściówkami w programie „Lech bez barier” Zarząd klubu podjął decyzję, że z darmowych karnetów będą mogły skorzystać wyłącznie osoby z I grupą inwalidzką – poinformowała Joanna Dzios z Lecha. Bardzo ważne jest też to że wnioski nadesłane przed dniem dzisiejszym nie będą rozpatrywane.

Aby móc ubiegać się o wejściówkę należ do klubu dostarczyć następujące dokumenty: orzeczenie o niepełnosprawności wydane przez orzecznika ZUS bądź Miejski lub Wojewódzki Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności, podpisany regulamin programu “Lech bez barier” (dostępny tutaj), podanie, które zawierać będzie imię i nazwisko oraz numer PESEL osoby niepełnosprawnej, imię i nazwisko oraz numer PESEL opiekuna, informację czy osoba niepełnosprawna porusza się na wózku, adres, numer telefonu oraz adres e-mail.

Wszystko to można dostarczyć do siedziby Klubu, bądź wysłać mailem na adres bezbarier@lechpoznan.pl lub fax: 61 886 30 10.

Prosimy nie wysyłać kopii Legitymacji Osoby Niepełnosprawnej czy Legitymacji Emeryta-Rencisty – apeluje Joanna Dzios – jedynym dokumentem upoważniającym do wzięcia udziału w programie “Lech bez barier” jest Orzeczenie o niepełnosprawności wydane przez orzecznika ZUS bądź Miejski lub Wojewódzki Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz