Cinema City Kinepolis
Adres: ul. Bolesława Krzywoustego 72
Poznań
Cinema City Kinepolis - zapowiedzi wydarzeń
Repertuar Cinema City Kinepolis
10:30 – Gabriel (film z napisami)
10:20 – Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz (dubbing)
10:00 – Karol, który został świętym (dubbing)
10:00 – Muppety: Poza prawem (dubbing)
10:00 – Pan Peabody i Sherman (dubbing)
10:00 – Syn Boży (dubbing)
11:45 – Kamienie na szaniec (film z napisami)
11:15 – Noe: Wybrany przez Boga (dubbing)
11:00 – Sarila (dubbing)
11:40 – Snowpiercer – Arka Przyszłości (dubbing)
12:30 – Gabriel (film z napisami)
12:30 – Muppety: Poza prawem (dubbing)
12:15 – Pan Peabody i Sherman 3D (dubbing)
13:00 – Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz (dubbing)
13:00 – Sarila (dubbing)
14:30 – Gabriel (film z napisami)
14:15 – Locke (film z napisami)
14:30 – Niezgodna (film z napisami)
14:00 – Noe: Wybrany przez Boga (dubbing)
14:30 – Pan Peabody i Sherman (dubbing)
14:20 – Snowpiercer – Arka Przyszłości (dubbing)
15:40 – Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz (dubbing)
15:00 – Muppety: Poza prawem (dubbing)
15:00 – Sarila (dubbing)
16:30 – Gabriel (film z napisami)
16:30 – LEGO Przygoda (dubbing)
16:15 – Locke (film z napisami)
16:40 – Need for Speed (film z napisami)
16:45 – Noe: Wybrany przez Boga 3D (film z napisami)
16:45 – Pan Peabody i Sherman 3D (dubbing)
17:30 – Droga do zapomnienia (film z napisami)
17:30 – Grand Budapest Hotel (film z napisami)
17:00 – Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz 3D (film z napisami)
17:30 – Muppety: Poza prawem (dubbing)
17:30 – Niezgodna (film z napisami)
17:00 – Sarila (dubbing)
17:00 – Snowpiercer – Arka Przyszłości (dubbing)
18:15 – 300: Początek Imperium 3D (film z napisami)
18:20 – Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz (dubbing)
18:45 – Kochanie, chyba Cię zabiłem (dubbing)
18:15 – Locke (film z napisami)
18:15 – Noe: Wybrany przez Boga (film z napisami)
18:00 – Pan Peabody i Sherman (dubbing)
18:30 – Syn Boży (film z napisami)
19:40 – Grand Budapest Hotel (film z napisami)
19:00 – Hardkor Disko (film z napisami)
19:00 – Jack Strong (film z napisami)
19:00 – Kamienie na szaniec (film z napisami)
19:40 – Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz 3D (film z napisami)
19:20 – Need for Speed (film z napisami)
19:30 – Noe: Wybrany przez Boga 3D (film z napisami)
19:40 – Snowpiercer – Arka Przyszłości (dubbing)
20:00 – Droga do zapomnienia (film z napisami)
20:45 – Kochanie, chyba Cię zabiłem (dubbing)
20:15 – Locke (film z napisami)
20:30 – Niezgodna (film z napisami)
20:15 – Non-Stop (film z napisami)
20:00 – Witaj w klubie (film z napisami)
20:30 – Wkręceni (dubbing)
21:30 – 72 godziny (film z napisami)
21:50 – Grand Budapest Hotel (film z napisami)
21:00 – Hardkor Disko (film z napisami)
21:45 – Jack Strong (film z napisami)
21:00 – Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz 3D (film z napisami)
21:00 – Noe: Wybrany przez Boga (film z napisami)
21:15 – Obietnica (film z napisami)
22:45 – 300: Początek Imperium 3D (film z napisami)
22:30 – Droga do zapomnienia (film z napisami)
22:20 – Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz 3D (film z napisami)
22:45 – Kochanie, chyba Cię zabiłem (dubbing)
22:15 – Locke (film z napisami)
22:00 – Need for Speed (film z napisami)
22:15 – Noe: Wybrany przez Boga 3D (film z napisami)
22:30 – Non-Stop (film z napisami)
22:20 – Snowpiercer – Arka Przyszłości (dubbing)
22:30 – Witaj w klubie (film z napisami)