Aglomeracja

Druga, świąteczna edycja Galimatiasu już 8 i 9 grudnia!

Galimatias  Foto: materiały prasowe

Grudniowa edycja Galimatiasu to okazja do pierwszych świątecznych zakupów, nabycia niepowtarzalnych upominków dla bliskich i poczucia atmosfery zbliżającego się Bożego Narodzenia.

Galimatias, czyli bazar rozmaitości, narodził się z nadmiaru wszechobecnej produkcji masowej. Coraz częściej poszukiwane są rzeczy unikatowe, autorskie. Wraz z rosnącą świadomością społeczeństwa doceniane są produkty wysokiej jakości. Galimatias to idealne miejsce dla tych, którzy cenią rękodzieło, chcą wyróżnić się własnym stylem, szukają wysokiej jakości materiałów, naturalnych produktów czy oryginalnych rozwiązań.

Wiosną tego roku odbyła się pierwsza odsłona imprezy w Poznaniu, która spotkała się z ciepłym przyjęciem mieszkańców Wielkopolski. Druga, świąteczna edycja wydarzenia to idealne miejsce, aby nabyć wyjątkowe upominki dla bliskich, przyjaciół i siebie samych. Wystawcy bazaru zaproponują m.in. autorskie torby i plecaki, ręcznie szyte akcesoria dla najmłodszych, fantazyjne bransoletki, portfele i wiele więcej! Fani retro nacieszą oko i ucho dużą kolekcją płyt winylowych. Miłośnicy naturalnych produktów będą mogli wybierać wśród ekologicznych olejków, żeli, kremów, mydeł, eliksirów i wielu innych kosmetyków. Smaku nadadzą słodkości (także w wersji wegetariańskiej i wegańskiej).

Ze względu na zbliżające się święta Bożego Narodzenia wystawcy przygotują również tematyczne dekoracje do domu. Goście wydarzenia znajdą tu gotowe pomysły na prezent, ale to nie wszystko! Organizator przewidział prezenty również dla uczestników Galimatiasu!

Po więcej szczegółów koniecznie zajrzyjcie na stronę wydarzenia: www.facebook.com/events/1079529138874792/

Miejsce: FoodHall Poznań, ul. Dworcowa 1
Data: 08-09.12.2018 r.
Godzina: sobota i niedziela: 12:00 – 20:00
Wstęp bezpłatny!

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz