Sport

Weekend z Waterpolo

Box Logistics Waterpolo Poznań - KSZO Ostrowiec Waterpolo  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

W nadchodzący weekend w Termach Maltańskich zawodnicy z Poznania podejmą KSZO w dwumeczu, który może potencjalnie zdecydować o tym, która z drużyn zajmie miejsce premiowane awansem do Grupy Mistrzowskiej.

Zajmującą obecnie 1. miejsce w Grupie A drużynę gospodarzy dzieli od 3. w tabeli KSZO różnica zaledwie 6 punktów. Poznaniacy do weekendowych spotkań podejdą więc niezwykle zmotywowani, a celem na ten weekend będą wygrane mecze i zapewnienie sobie tym samem jednego z dwóch pierwszych miejsc w Grupie A, które dadzą awans do Grupy Mistrzowskie w drugim etapie rozgrywek.

Jak pokazały poprzednie spotkania zawodników KSZO, na pewno o punkty gospodarzom nie będzie łatwo.

Kibiców piłki wodnej w stolicy Wielkopolski ucieszy jednak na pewno fakt, że klub z ich miasta w tym ciężkim czasie nie próżnował, a do meczy przystąpi w dobrej formie i bardzo mocnym składzie. Zarówno zawodnicy jak też trenerzy są pełni nadziei i wierzą w dobre spotkania Box Logistics Waterpolo Poznań.

Spotkania odbędą się w sobotę o godz. 14:00 oraz niedzielę o godzinie 14:00 na Termach Maltańskich bez udziału publiczności. Transmisję on-line z obu spotkań przeprowadzi Radio Meteor.

W sobotę i niedzielę gramy dwa bardzo ciężkie i ważne mecze z drużyną KSZO. Podchodzimy do nich w pełni zmotywowani, gdyż mamy świadomość, że od ich wyniku zależy która z drużyn z Grupy A awansuje do Grupy Mistrzowskiej i wyląduje wśród czterech najmocniejszych klubów w Polsce, które będą walczyć o medale w tegorocznych rozgrywkach. Będziemy grać w mocnym składzie i z wielką chęcią na odniesienie kolejnych zwycięstw w lidze. Nie lekceważymy przeciwnika i zdajemy sobie sprawę, że KSZO to bardzo młoda i zdolna drużyna, z całkiem sporym już doświadczeniem. Wierzymy jednak, że to my będziemy cieszyć się ze zwycięstw w najbliższy weekend. – powiedział zawodnik Box Logistics Waterpolo Poznań – Tomasz Różycki.

Udział Box Logistics Waterpolo Poznań w rozgrywkach jest możliwy dzięki stałej pomocy Wydziału Sportu Urzędu Miasta Poznania w ramach wsparcia dla drużyn zespołowych seniorów, sponsorowi tytularnemu – firmie Box Logistics – oraz współpracy partnerów: sponsora technicznego – firmy VITEX, Fabryka Formy Green Point, Pracownia Zdrowia i Urody, Malta Ski, Fregata Swimming, a także patronów medialnych – Radio Poznań i lepszyPOZNAN.pl

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz