K U L T U R A

Klub Tama: Mesajah

Mesajah  Foto: materiały prasowe

Mesajah wystąpi w Klubie Tama w piątek 21 lutego o godzinie 20:00.

Charyzmatyczny Manuel Rengifo Diaz to polski wokalista reggae, autor tekstów, producent i kompozytor. Jego przygoda muzyczna rozpoczęła się od Natural Dread Killaz. W 2008 roku wydał swój pierwszy album „Ludzie prości”, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem na polskiej scenie reggae. Utwór „Każdego dnia”, znany nie tylko fanom tej muzyki wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem. Artysta w 2012 roku wydał kolejny album „Jestem stąd” nawiązujący do problemu dyskryminacji ludzi o innym kolorze skóry. To właśnie z tego albumu pochodzi piosenka „Szukając szczęścia” którą nagrał wraz z Kamilem Bednarkiem. Kolejne albumy cieszą sie nie mniejszym zainteresowaniem.

Mesajah to osoba o niesamowitej energii i sile/ Podczas koncertu wyzwala się niesamowita energia. Razem z nim tą atmosferę tworzą chórzystki – Basia „Barbarosie” Miedzińska oraz Magda „Jazzy” Dzięgiel.

Artysta wielokrotnie wystąpił na największych wydarzeniach reggae w Polsce – Ostróda Reggae Festival, One Love Sound Fest, Regałowisko czy Reggaeland.

Jako support wystąpi I Grades.

Mesajah
Klub Tama
piątek, 21 lutego
Otwarcie bram godzina 19:00
I Grades godzina 20:00
Mesajah godzina 20:30

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Tagi:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz