Nowy punkt odbioru internetowej taniej księgarni

Autor: miarecki. Poznań, 28 Czerwca 2019

Dziś w Kupcu Poznańskim swój pierwszy punkt odbioru zamówień w Poznaniu otworzyła księgarnia internetowa Livro.pl.

W asortymencie internetowej księgarni jest ponad 100 tys. produktów, prócz taniej książki znajdziemy także filmy, muzykę, gry, zabawki oraz artykuły szkolne i papiernicze. Wszystkie te produkty można teraz zamawiać do nowego punktu odbioru, który został uruchomiony na placu Wiosny Ludów 2. Centrum Handlowe Kupiec Poznański to drugie, po pasażu w warszawskim metrze, miejsce odbioru zamówień Livro.pl. Dostawa do obydwu tych lokalizacji jest bezpłatna.

Otwarcie poznańskiego punktu to kolejny etap realizacji planu rozwoju oraz wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów. W najbliższym czasie będą powstawać kolejne tego rodzaju placówki, także w innych miastach.

Po udanym debiucie punktu odbioru zamówień w Warszawie, udało nam się dać taką możliwość także mieszkańcom Poznania. Celowo wybraliśmy centralny punkt miasta, by był „po drodze” dla jak największej grupy odbiorców – mówi Marek Kupka, dyrektor zarządzający Livro.pl.

Nowy punkt odbioru książek będzie czynny w godzinach otwarcia części komercyjnej Kupca Poznańskiego: od poniedziałku do soboty w godz. 10:00-21:00 oraz 11:00-19:00 w niedziele handlowe.

Księgarnia internetowa Livro.pl działa od 2016 roku.

Użyte w artykule zdjęcia: Jessica Ruscello

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.