K U L T U R A

Wakacyjne „Kino nad miastem”

Kino nad miastem  Foto: JakubWittchen.com

Od 5 lipca Centrum Handlowe Avenida przy dworcu PKP zaprasza na bezpłatne produkcje filmowe pod gołym niebem.

W tym roku repertuar obfituje w najlepsze hity polskiego i światowego kina. Tylko w lipcu widzowie będą mogli zobaczyć: „Bohemian Rhapsody”, który pobił rekordy oglądalności na całym świecie, amerykański dramat „Wszystkie pieniądze świata” czy „Źle się dzieje w El Royale” z masą znakomitych kreacji aktorskich i solidną porcją zwrotów akcji. Wielbiciele polskiego kina również znajdą coś dla siebie. „Ostatnia rodzina” to produkcja z udziałem Andrzeja Seweryna i Dawida Ogrodnika, która przedstawia losy Zdzisława i Tomasza Beksińskich.

Równie gwiazdorsko zapowiada się sierpień. Tegoroczny repertuar zaskoczy niejednego widza. Wśród sierpniowych projekcji znajdą się również te Oscarowe. Warto już teraz zarezerwować sobie piątkowe wieczory na seanse w „Kinie nad miastem”

Seanse w ramach „Kina nad miastem” będą wyświetlane w każdy piątek lipca (05.07, 12.07, 19.07, 26.07) o godzinie 21:30 i sierpnia (02.08, 09.08, 16.08, 23.08, 30.08) o godzinie 21:00 na dachu Centrum Handlowego Avenida (parking E). Wstęp na seanse jest bezpłatny.

Użyte w artykule zdjęcia: JakubWittchen.com

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz

Kalendarium