smaczneGO

Najlepsze azjatyckie jedzenie w Poznaniu?

Kuchnia azjatycka  Foto: pizza portal

Gdzie w Poznaniu zjeść najlepszy ramen, sushi i bułeczki bao z szarpaną kaczką? Platforma pizzaPortal.pl przeanalizowała opinie zamawiających azjatyckie jedzenie i wybrała najlepsze orientalne restauracje.

Użytkowcy portalu zdecydowali, że najlepsze restauracje azjatyckie w Poznaniu to: Sushi Sencha, Tuk-Tuk oraz Sushi Nagoya. Przy tworzeniu rankingu pod uwagę wzięto średnie ogólne oceny zamówień, ich jakość oraz realizację dostawy. Dodatkowo uwzględniono wskaźnik lojalności klientów danej restauracji.

Kuchnia azjatycka znajduje się na podium ulubionych dań. Na pierwszym miejscu znajduję się pizza – aż 61 proc. zamawiających wybiera ten włoski przysmak. Na drugim dania kuchni amerykańskiej i burgery (22 proc.), a na trzecim kuchnia azjatycka i sushi (8 proc.).

Nieco inaczej wygląda sytuacja w województwie wielkopolskim. Pizza jest najczęściej zamawianym daniem i stanowi aż 76 proc. wszystkich zamówień. Tuż za nią znajdują się kuchnia amerykańska i burgery (15 proc.), a na trzecim miejscu kuchnia arabska (5 proc.). Kuchnia azjatycka i sushi stanowi 3 proc. wszystkich zamówień.

Użyte w artykule zdjęcia: pizza portal,

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz