Ruszyła sprzedaż karnetów na ostatnie mecze

Autor: bigbiciq. Poznań, 18 Kwietnia 2019

Ruszyła sprzedaż abonamentów na trzy ostatnie mecze, które Kolejorz rozegra przy Bułgarskiej. Karnety na spotkania Lecha Poznań w rundzie finałowej sezonu 2018/19 kosztują 60 i 90 złotych. Do sprzedaży trafiły także bilety na najbliższe starcie z Legią Warszawa.

Karnety na rundę finałową są dostępne na dwie strefy (A – trybuny Anioły i Czapczyka; B – trybuny Białasa i Kocioł) i kosztują odpowiednio 90 i 60 złotych. Ich zakup gwarantuje oszczędność na od 25% (strefa B) do 30% (strefa A) w stosunku do kwoty zakupu pojedynczych biletów na wszystkie mecze rundy finałowej.

W porównaniu do poprzednich sezonów mocno obniżyliśmy ceny biletów na rundę finałową. Nie mogło być jednak inaczej, skoro w poprzednich rozgrywkach po rundzie zasadniczej zajmowaliśmy pierwsze miejsce w tabeli, a teraz jesteśmy dopiero na ósmej pozycji. Liczymy, że najbliższymi działaniami odzyskamy nieocenione wsparcie na trybunach dla rodzącej się na nowo drużyny Lecha. Runda finałowa to początek przebudowy składu Kolejorza – mówi Daniel Zieliński, kierownik działu sprzedaży biletów.

Obniżce cen uległy również bilety na najbliższe mecze Lecha rozgrywane przy Bułgarskiej. Za wejściówkę na spotkanie z warszawską Legią należy zapłacić 40 (strefa B) oraz 60 złotych (strefa A). Z kolei na dwa kolejne starcia (z Zagłębiem Lubin oraz Lechią Gdańsk) karty wstępu będą kosztować odpowiednio 20 oraz 35 złotych.

W związku ze zmianą polityki cenowej, posiadaczom karnetów Sezon18/19, Sezon18/19 od października oraz Wiosna19+Runda Finałowa, po zakończonej kampanii zostaną przyznane w systemie biletowym vouchery rekompensujące brak zagwarantowanej oszczędności przy zakupie abonamentów.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter
Koronawirus

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.