mytaxi startuje w Poznaniu. Na początek duża promocja!

Autor: miarecki. Poznań, 23 Maja 2018

mytaxi, aplikacja taksówkowa o największym zasięgu w Europie, udostępnia swoją usługę w Poznaniu. Na start przygotowało promocję -50%, dzięki której do końca czerwca poznańskie licencjonowane taksówki mogą konkurować cenowo nawet z komunikacją miejską.

Mytaxi umożliwia zamówienie taksówki w 11 krajach Europy, na tle poznańskiej konkurencji wyróżnia się atrakcyjnym cennikiem: opłatą startową, która wynosi 5,85 zł i ceną za kilometr na poziomie 2 zł. W trakcie promocji od tych cen naliczy się zniżka -50%.

Partnerem mytaxi w Poznaniu jest Poznańskie Stowarzyszenie Taksówkarzy, które w krótkim czasie przekonło ponad stu kierowców do współpracy. Pomimo wiążącej obie strony umowy, każdy nowy kierowca ma możliwość wyboru współpracy z jedną z firm lub z obiema jednocześnie.

Wierzymy, że partnerstwo z mytaxi przyniesie realne korzyści dla naszych kierowców. PST i mytaxi różni profil działalności i kanały obsługi zleceń: call center oraz aplikacja – mówi Jacek Kalka, prezes Poznańskiego Stowarzyszenia Taksówkarzy

Pracujemy nad tym, by mytaxi było pierwszym wyborem, jeśli chodzi o usługę taxi w Polsce – podkreśla Krzysztof Urban, dyrektor zarządzający mytaxi. Planujemy dwukrotnie powiększyć flotę na poznańskim rynku w trakcie wakacji, tym samym osiągnąć czas dojazdu do pasażera poniżej 5 minut.

Jak działa mytaxi?

Aplikacja mytaxi umożiwia zamówienie i płatność za taksówkę z poziomu smartfona, ustalenie preferowanej stawki za kilometr, bezpośredni kontakt z kierowcą i możliwość śledzenia jego trasy dojazdu na mapie w aplikacji. Po skończonym kursie pasażer może ocenić kierowcę i auto za pomocą gwiazdek oraz dodać go do „Ulubionych

Kierowcom, mytaxi ułatwia zdobywanie nowych zleceń i budowanie stałej bazy klientów. Oferuje im także tygodniowe wypłaty obrotu oraz zwalnia ich ze stałego abonamentu. mytaxi współpracuje wyłącznie z licencjonowanymi taksówkarzami. Swoją działalnością łączy potencjał nowych technologii z tradycją branży taksówkarskiej, pokazując, że można być innowacyjnym i jednocześnie przestrzegać lokalnego prawa – podkreśla Krzysztof Urban

Poznańskie taksówki za połowę

Promocja 50% taniej w mytaxi opiera się na wykorzystaniu opcji „Płać przez Aplikację”. W Poznaniu potrwa do 30 czerwca i zezwala na nieograniczoną liczbę kursów ze zniżką. Aby z niej skorzystać należy:
• pobrać bezpłatną aplikację mytaxi na iOS lub Android,
• zarejestrować w aplikacji wybrany sposób płatności: kartę VISA, MasterCard, AMEX lub konto PayPal,
• zamówić taksówkę wybierając opcję „Płać przez Aplikację”.

Po zakończeniu kursu taksówkarz zainicjuje proces płatności wprowadzając na swoim smartfonie cenę za przejazd zgodnie ze wskazaniem taksometru, a zniżka naliczy się automatycznie.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe my taxi

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Komentarze (mytaxi startuje w Poznaniu. Na początek duża promocja!)

  1. mimo wszystko pozostanę przy uberze – zawsze wiem za ile pojadę zanim wsiądę do auta 😉