Sport

W weekend Warta Poznań wraca na boisko

Warta Poznań - Wisła Puławy  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Lekkie przesunięcie startu rundy wiosennej drugiej ligi sezonu 2017/18 zaskoczyło wszystkich. Jednak sztab szkoleniowy Warty Poznań był przygotowany i na tą ewentualność, aby podtrzymać odpowiednie przygotowanie Zielonych w mikrocyklu treningowym.

Departament rozgrywek na kilka dni przed pierwszą kolejką w nowym roku podjął decyzję o tym, aby przenieść niektóre spotkania pierwszej ligi, a także przełożyć całą kolejkę drugiej ligi. Wszystko przez niedostateczny stan większości boisk, które były pozamarzane i gra na nich nie należałaby do najprzyjemniejszych. Stąd też Zieloni rok zainaugurują w Ogródku z zespołem Gwardii Koszalin, która orbituje w dolnych sferach tabeli drugiej ligi.

Aby piłkarze Warty Poznań byli należycie przygotowani do startu rundy sztab szkoleniowy przygotował odpowiednie jednostki treningowe. W ciągu tygodnia Zieloni na boisko treningowe wyjdą sześć razy, aby przygotować się odpowiednio do najbliższego rywala, którym będzie wcześniej wspomniana Gwardia i pokonania gości z Koszalina, by jak najlepiej wejść w nową rundę i zrobić kolejny mały krok do awansu.

Aby pomóc warciarzom zapraszamy do Ogródka w najbliższą sobotę na godzinę 14:00 na mecz z Gwardią.

Tekst: wartapoznansa.pl

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz