Czy to ona napadła?

Autor: irag. Poznań, 19 Października 2017

Cały czas trwają policyjne poszukiwania dwójki osób, która napadła na starszego mężczyznę na Grunwaldzie. Udało się opracować portret pamięciowy napastniczki, dzięki któremu uda się być może ustalić kim jest. 

Do napaści na starszego mężczyznę doszło przy ul. Jawornickiej w Poznaniu w piątek 11 sierpnia. Wiadomo, że napastnikami byli kobieta i mężczyzna.

Dwóch sprawców uderzyło poszkodowanego, a następnie przewrócili na chodnik, zabierając portfel z pieniędzmi – wyjaśnia Maciej Święcichowski z poznańskiej Policji – w toku czynności ustalono rysopis osób biorących udział w tym zdarzeniu.

Kobieta ma około 25 lat, jest średniego wzrostu, ma trochę ciemniejszą karnację i czarne włosy. W momencie napadu była ubrana w brązową sukienkę do kostek z falbanami.

Mężczyzna natomiast ubrany był w ciemne spodnie, białą koszule typu polo oraz ciemną letnią kurtkę. Napastnik miał krótkie włosy zaczesane na bok.

Osoby, które rozpoznają prezentowany wizerunek, prosimy o kontakt z policjantami pod numerami telefonów 61 84 12111 lub 997 czynnymi całą dobę – apeluje Maciej Święcichowski.

Użyte w artykule zdjęcia: KWP w Poznaniu
Ekocuda

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Komentarze (Czy to ona napadła?)