Aglomeracja

Napadł na nastolatkę!

Podejrzany o napaść na nastolatkę  Foto: KMP w Poznaniu

Trwają poszukiwania mężczyzny, który na tle seksualnym napadł nastolatkę w lasku między Winogradami a Piątkowem. Na podstawie zeznań dziewczynki sporządzono portret pamięciowy napastnika.

Do napaści doszło w lasku przy ulicy Lechickiej na wysokości przejścia dla pieszych przy zajezdni autobusowej na os. Wichrowe Wzgórza  w czwartek 18 maja między godziną 17:20 a 17:30. Policja jednak dopiero teraz publikuje wizerunek mężczyzny prosząc o pomoc w ustaleniu kim jest.

Niezidentyfikowany mężczyzna w wieku około 40 lat i wzroście 190-195 cm zaczepił 13-nastoletnią dziewczynkę, po czym ją uderzył – informuje Maciej Święcichowski – napaść miała podłoże seksualne.

Poszukiwany mężczyzna jest normalnej budowy ciała, ma około 190-195 cm wzrostu, brązowo-szare włosy, bardzo wąskie usta, nos z widocznymi śladami po złamaniu i niski głos. W dniu napaści na nastolatkę był ubrany w koszulkę koloru czerwonego z białymi napisami w języku angielskim, spodnie dresowe koloru ciemnoniebieskiego i ciemne, sportowe buty.

Sprawę prowadzą szkieły z Komisariatu na Północy, którzy proszą o kontakt wszystkich, którzy rozpoznają napastnika. Można w tej sprawie dzwonić pod numery 61 84 14 611 lub 997.

Użyte w artykule zdjęcia: KMP w Poznaniu

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz