K U L T U R A

Scream Inc.: Metallica Show w Poznaniu

Fani grupy Metallica nie powinni przegapić tego koncertu. Zespół Scream Inc. z Kijowa wykona utwory znane z płyty Master of Puppets, ale usłyszymy również najlepsze klasyki legendy thrash metalu z Los Angeles, z energią i brzmieniem tak podobnym do oryginału, jak to tylko możliwe.

Kwartet z Kijowa nosi oficjalnie zatwierdzone miano official Metallica tribute band, a to już nie przelewki!  – zachęcają organizatorzy poznańskiego koncertu – no i okazja jest nie lada, bo w tym roku mija 30 lat od wydania jednego z najbardziej kultowych albumów w historii muzyki metalowej jakim jest Master of Puppets!

Zespół Scream Inc. istnieje od 2008 r i osiągnął wielki sukces we wszystkich krajach byłego Związku Radzieckiego, stając się najbardziej znaczącym tribute-bandem z Europy Wschodniej. Świadczą o tym choćby wyprzedane koncerty wszędzie gdzie grają. Ich kanał na portalu Youtube jest wysoce oceniany i oglądany w Stanach Zjednoczonych i Europie głównie ze względu na wysoką jakość produkcji.

Jest też pierwszym i jedynym tribute-bandem, który ma w dorobku symfoniczny koncert S&M – dodają organizatorzy – jeden z najbardziej udanych koncertów zespołu odbył się 17 kwietnia 2016 w Moskwa Kremlin Palace, gdzie na widowni zasiadło ponad 6.000 osób!

Ten wykonany w poznańskim klubie Blue Note będzie z pewnością bardziej kameralny, ale nie oznacza to, że będzie gorszy. Obecnie Scream Inc. jest w trasie po Europie Wschodniej i Zachodnie.

Grupa Scream Inc. wystąpi w klubie Blue Note w środę 1 lutego o godzinie 20:00. Bilety na miejsca stojące kosztują 30,00 zł, a na siedzące na antresoli 40,00 zł.

Scream Inc.: Metallica Show

Użyte w artykule zdjęcia: fb.com / Scream Inc.: Metallica Show

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz