BizNews

Nowy Lidl w Poznaniu

Otwarcie 600 sklepu Lidl  Foto: Lidl

Sieć sklepów Lidl, której centrala znajduje się w Tarnowie Podgórnym, cały czas rośnie. Niedawno otwarty został na poznańskich Ogrodach sklep numer 600, a od czwartku (24.11) będziemy mogli robić zakupy również przy ulicy Ku Cytadeli.

Z okazji nowego otwarcia zorganizowane zostaną m.in animacje i zabawy dla dzieci oraz konkursy dla wszystkich klientów – zachęcają pracownicy Lidla – dodatkowo na tych, którzy odwiedzą sklep Lidl w dzień otwarcia, czekać będzie aromatyczna kawa, smaczne croissanty i pyszny tort.

Na potrzeby nowego sklepu zaadaptowano przyziemie nowego bloku, który został wybudowany u zbiegu ulic Północnej i Ku Cytadeli. Powierzchnia handlowa ma około 900 m². Pracować będzie tutaj około 30 osób.

To także kolejny sklep tej sieci, gdzie zastosowano rozwiązania bardziej przyjazne środowisku niż tradycyjne technologie. W sklepie odzyskuje się ciepło z urządzeń chłodniczych, zamontowano gruntowe pompy ciepła, oświetlenie LED czy czujki obecności wyzwalające oświetlenie zaplecza technicznego i socjalnego.

Cieszymy się, że nasze sklepy stały się miejscem codziennych zakupów dla milionów Polaków – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz z Lidl Polska – strategią naszej firmy jest zapewnienie klientom szerokiej oferty produktów wysokiej jakości w bardzo atrakcyjnych, niskich cenach.

Najnowszy sklep sieci Lidl zostanie otwarty w czwartek już o 7:00. Przez pierwsze dni możemy liczyć na wiele promocji, które trwać będą do niedzieli 4 grudnia.

Użyte w artykule zdjęcia: Lidl

3 komentarzy

kliknij by dodać komentarz

  • Wszędzie powstają Lidle i Biedronki.Jeszcze trochę i będzie się wchodzilo z jednego do drugiego,tylko o poznańskiej woli sie zapomina.A szkoda bo przydal by sie taki punkt np.na terenie bylej jednostki.Miejsca dużo a sklepów brak.
    Może ktos się zainteresuje Wola a nie upychac market za marketem na markecie w centrum.
    Pozdrawiam

  • Brawa dla autora za sprawdzanie wiadomości nawet w powiązanych wiadomościach pokazuje że na Ogrodach otwarto 600 a nie 700 Lidl…
    RED – Autora nie poniosło, ale palec trafił nie na ten klawisz – dziękujemy za zwrócenie uwagi 🙂