Inny festiwal 2016 – na koniec mieszanka wybuchowa – polecamy!

Autor: miarecki. Poznań, 30 Października 2016

Inny festiwal powoli się kończy, ale na finał zaplanowano wybuchową mieszankę teatralno-kabaretową! Spektakl o ważnych sprawach i kabaretowy show!

Całe życie w dresach4 listopada w Scenie Roboczej o 19.00 zobaczymy premiera Justyny Tomczak-Boczko “Całe życie w dresach” w reżyserii Przemysława Prasnowskiego z autorką w roli głównej.

Ten spektakl to próba opowiedzenia o doświadczeniu bycia matką niepełnosprawnego dziecka. Opieka nad synem jest dla autorki spektaklu sztuką życia, w którym poczucie humoru jest niezbędne.

6 listopada w Centrum Kultury Zamek na Scenie Nowej o 16.00 zobaczymy „Rezerwat” kabaretu Barbarzyńcy PL ze specjalnym udziałem poetki Jolanty Misiak. Artyści, których spotkamy w „Rezerwacie” to mieszanka talentów i osobowości. Hiszpański temperament Evy Rufo, literacki pazur Bartosza Żurawieckiego i arabski profil Hacena Sahraoui, aktora znanego z „Przepisu na życie”. Do obsady należą także tancerz Johnny Popiel i wokalista punkowy Patyczak. Show poprowadzi Duet Two Months Show czyli Marzec i Kwiecień. Wszystkie spektakle będą tłumaczone na język migowy.

Druga pula bezpłatnych wejściówek na oba spektakle dostępna w Centrum Informacji Miejskiej /ul. Ratajczaka 44.

Kabaret Barbarzyńcy

Użyte w artykule zdjęcia: hacenharpo@gmail.com / Barak Kultury , Barak Kultury

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.