Aglomeracja

Zaginiona nastolatka z Czerwonaka w drodze do domu!

Zaginiona Maria Byczkowska  Foto:

Nadal nieznany jest los nastoletniej Marii Byczkowskiej z Czerwonaka. Ostatni raz widziano ją w pobliżu sklepu w towarzystwie nieznanego mężczyzny w niedzielę 16 października.

Z ostatniej chwili (10:30): Dzisiaj dotarła do nas informacja, że Marysia odnalazła się cała i zdrowa w Sandomierzu. Wyjechała po nią rodzina.

Zaginiona Maria ByczkowskaMaria Byczkowska ma 14 lat. Wyszła z domu w niedzielę (16.10) około godziny 15:00 i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że od pewnego czasu korespondowała z jakimś chłopakiem z Wrocławia. Jak mówią jej koleżanki miała się z nim spotkać. Ostatnio widziano ją w towarzystwie jakiegoś mężczyzny przy markecie Aldi w Czerwonaku właśnie w niedzielę.

Marysia ma około 160 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy ciemne blond do ramion. W dniu zaginięcia ubrana była w kurtkę z kapturem koloru białego, bluzę z kapturem koloru zielonego, spodnie koloru niebieskiego typu jeans, buty kozaki koloru szarego, czapkę ciemnego, szarego koloru z „uszkami”. Nastolatka nosi okulary korekcyjne.

Apelujemy do wszystkich osób, które wiedzą gdzie przebywa zaginiona lub mają informację na jej temat, aby skontaktowały się z policjantami z Komisariatu Policji w Czerwonaku – mówi Patrycja Banaszak z wielkopolskiej Policji.

Można to zrobić osobiście przy ul. Leśnej 3 lub dzwoniąc pod całodobowy numer telefonu 722 292 929 lub alarmowy 997.

AKTUALIZACJA (10:30): Nastolatka została odnaleziona w Sandomierzu! Po Marysię pojechała rodzina.

 

Użyte w artykule zdjęcia:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz