Sport

Duńczyk wzmacnia Kolejorza

Nicki Bille Nielsen został nowym zawodnikiem poznańskiego Lecha. Klub podpisał z nim kontrakt, który będzie obowiązywał przez 2 i pół roku, ale może zostać przedłużony o kolejny rok. Koszt tego transferu to 600.000 euro.

Mam świadomość tego, że początek sezonu nie był dla Kolejorza idealny, ja tu przychodzę jednak po to, by wygrywać – mówił Nicki Bille Nielsen – różnica punktowa między Lechem a liderem z Gliwic jest spora, ale mnie to kompletnie nie interesuje, chcę wygrywać, wygrywać i tylko wygrywać.

Klub przyznaje, że sprowadzenie napastnika było priorytetem. Drużyna przebywa w tej chwili na zgrupowaniu w Hiszpanii z jednym snajperem, czyli Dawidem Kownackim. Teraz wspomagać go będzie 27-letni Duńczyk.

Nicki Bille Nielsen ostatnio grał w barwach Esbjerg fB, a wcześniej medzy innymi w Serie A, Primiera Division i Ligue 1.

Ogromne wrażenie zrobił na mnie stadion i profesjonalne podejście przedstawicieli klubu, z którymi kontaktowałem się przy okazji spraw transferowych – mówił Nicki Bille Nielsen – wielką przyjemnością będzie też gra dla publiczności z Poznania – komplementuje piłkarz.

Nowy zawodnik Lecha po podpisaniu kontraktu wyleci do Malagi, gdzie cała drużyna przygotowuje się do drugiej części sezonu. W hotelu powinien zameldować się późnym wieczorem.

Nicki Bille Nielsen er klar for Esbjerg

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz

Kalendarium