DSW Waterpolo Poznań – Arkonia Szczecin 8:9

DSW Waterpolo Poznań - Arkonia Szczecin  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

DSW Waterpolo Poznań - Arkonia Szczecin Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr RychterPrzed nami rewanżowe spotkanie 7 kolejki Mistrzostw Polski Seniorów w piłce wodnej. Rano gospodarze spotkanie DSW Waterpolo Poznań pokonali na swoim boisku Arkonię Szczecin aż 18:7. Pierwsze spotkanie było teatrem jednego aktora. przez pierwsze dwie kwarty Arkonia nie potrafili przełamać poznańskiego bramkarza Mikhaila Yazerskiego.

W Szczecinie podzieliliśmy się punktami z gospodarzami. Jaki będzie wynik tego potkania dowiemy się o 18:00, kiedy rozpocznie się rewanżowe spotkanie.

W spotkaniu z Arkonią Szczecin wystąpią: Mikhail Yazerski i Paweł Domagała – bramkarze, Rafał Bocheński, Jakub Goździak, Tomasz Różycki, Oskar Szymonik, Michał Zawadzki, Marcin Drula, Bartłomiej Kowalewski, Rafał Iwanowicz, Michał Nowicki, Dawid Łuc, Artur Wróbel oraz trener Jacek Maciąg.

Waterpolo Poznań

8 - 9

Arkonia Szczecin

• 18:55 Koniec meczu rewanżowego i mamy 8:9 dla zespołu gości. Cały dwumecz kończy się remisem. Każda drużyna zdobywa po 3 punkty. Najlepszymi graczami spotkania zostali bramkarz Oleg Ravryk ze Szczecina i Bartłomiej Kowalewski z Poznania. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji.
  • 18:32 Gol dla Gości i 5:4
  • 18:31 Wykluczenie gracza Arkonii i Poznań w przewadze. Kolejna akcja i kolejna przewaga DSW wykorzystana przez Bartka Kowalewskiego. Mamy 5:3!
  • 18:03 Przewagę wykorzystuje Tomasz Różycki i 2:1 dla DSW
  • 18:02 Przy piłce Poznań, ale Iwanowicz strzela w słupek. Wykluczenie gracza ze Szczecina i gospodarze w przewadze.
  • 18:00 Kontratak Szczecina i 1:1 po strzale Łukaszewicza
  • 18:00 Bartek Kowalewski strzela pierwszą bramkę dla DSW
  • 18:00 Rozpoczyna się mecz rewanżowy 7 kolejki Ekstraklasy. Przed nami ponownie 4 kwarty po 8 minut. Piłka po stronie Arkonii Szczecin.