Sport

Półmaraton na full! (prawie)

7 Półmaraton - Poznań 06.04.2014 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

W niespełna miesiąc lista startowa poznańskiego Półmaratonu wypełniła się w mgnieniu oka. I choć do biegu pozostały jeszcze 3 miesiące, większość zawodników zaplanowała swój sezon biegowy. Jeżeli ktoś nie zdążył się zapisać. Ma jeszcze szansę!

7 Półmaraton - Poznań 06.04.2014 r. Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł RychterNowy zapis w regulaminie zawodów pozwala zawodnikowi, który ma już nadany numer startowy, w terminie do 15 marca, przekazać swój numer innej osobie. Tej zamiany zawodnicy dokonują już pomiędzy sobą, w specjalnie przygotowanym panelu danego biegacza – informuje Łukasz Miadziołko, dyrektor biegu.

8. Poznań Półmaraton rozegrany zostanie na trasie ubiegłorocznej, w której dokonano trzech drobnych zmian. Na ulicy Dolna Wilda pojawiła się agrafka, wypadły ulice Mostowa i Garbary, a linia startu została przesunięta w okolice Hotelu Park. Wkrótce organizatorzy zaprezentują materiał video z przebiegu trasy.

W wiosennym półmaratonie zorganizowane zostaną również targi sprzętu sportowego, które w dniach 9 i 10 kwietnia odbędą się w poznańskiej Arenie. Sam bieg odbędzie się 12 kwietnia, weźmie w nim udział blisko 8 500 biegaczy!

7. Poznań półmaraton Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz