Sport

Sam na sam z piłkarzami Lecha

11. kolejka T-Mobile Ekstraklasy - Lech Poznań - Górnik Łęczna (najlepsi kibice na świecie)  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Piątkowy mecz z Podbeskidziem to nie jedyna okazja do spotkania z lechitami w najbliższych dniach. W sobotę w Galerii Pestka niebiesko-biali ponownie staną do gry, a ich rywalem może zostać każdy kibic.

11. kolejka T-Mobile Ekstraklasy - Lech Poznań - Górnik Łęczna (najlepsi kibice na świecie) Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr RychterNa fanów czekają piłkarze i kilka niespodzianek. Lech Poznań Football Academy przygotuje specjalne miniboisko, na którym najmłodsi będą mieli okazję pobawić się z piłką pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Pierwsza część zajęć potrwa, tak jak połowa w prawdziwym meczu, 45 minut.

Wyjątkowo do 30 minut wydłużona zostanie za to przerwa. W niej wszyscy kibice staną przed okazją wygrania atrakcyjnych nagród przygotowanych przez klub. Wystarczy wykazać się wiedzą o historii Lecha. W rolę egzaminatorów wcielą się bowiem piłkarze Kolejorza, którzy uczestników będą przepytywać i nagradzać.

Stanąć do walki z zawodnikami będą mogli także starsi kibice. Na nich czekają wirtualne boiska i zmagania na konsoli laystation i grą FIFA.

Impreza rozpocznie się w o godzinie 11:00 w Galerii Pestka na Winogradach.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz