BizNews

Biedronka na Wichrowych Wzgórzach

biedronkalogo  Foto:

biedronkalogoKolejny sklep sieci Biedronka został wybudowany na osiedlu Wichrowe Wzgórze. Jeszcze niedawno można tutaj było zatankować paliwo na stacji należącej do jednego z większych koncernów na świecie. Sam budynek powstał dość szybko. W tej chwili trwają jeszcze prace w jego najbliższym otoczeniu.

Wszystko wskazuje na to, że sklep zostanie otwarty już wkrótce. Ze względu na liczbę i zróżnicowanie prowadzonych przez nas inwestycji informacje o nowych placówkach naszej sieci udostępniamy najczęściej dopiero po ich uruchomieniu – poinformowali nas przedstawiciele sieci Biedronka.

W samym Poznaniu działa można robić zakupy w 54 sklepach sieci Biedronka. W całej Wielkopolsce działa już blisko 230 sklepów. Część z nich przechodzi ostatnio remonty.

Zgodnie z planami sieci Biedronka, kontynuowany jest jej równomierny rozwój – dodają przedstawiciele sieci.

Choć sklepy Biedronka należą do jednych z popularniejszych, między innymi ze względu na przekonanie o niskich cenach, to nie wszystkim podoba się ich sąsiedztwo. W Poznaniu przeciwko powstawaniu kolejnych Biedronek protestowała część mieszkańców między innymi na Polance i na Gronowej.

Sklepy Biedronka należą do firmy Jeronimo Martins Polska. W całym kraju działa ich już ponad 2.500.

Budowa nowego sklepu Biedronka na Wichrowym Wzgórzu Foto: lepszyPOZNAN.pl / tab

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz