K U L T U R A

Pożar w burdelu! Czy Poznań jest na to gotowy?

Pożar w burdelu w zamku  Foto: kasia chmura-cegielkowska / teatralna.com/mat.prasowe

Pożar w burdelu w zamku Foto: kasia chmura-cegielkowska / teatralna.com/mat.prasoweCzy konserwatywny Poznań z panem prezydentem i jego ekscelencją arcybiskupem są na to gotowi? Warszawa ich pokochała, stali się nieformalnym salonem miasta.

Pożar w burdelu to jedno z najgłośniejszych, najmodniejszych i najciekawszych zjawisk warszawskiej sceny niezależnej. Prawdziwy hit ostatnich miesięcy nazywany przez niektórych współczesnym „Zielonym Balonikiem”. Tym razem pożar wybuchnie po raz pierwszy w Poznaniu, w Sali Wielkiej zamku. W sierpniowy wieczór zobaczymy niezwykły program kabaretu poświęcony Powstaniu Warszawskiemu.

Są wulgarni. Nieprzyzwoici. Opowiadają niesmaczne dowcipy. Obrażają publiczność. I na dodatek nie umieją tekstu – tak o kabaretowej inicjatywie pisał krytyk teatralny Roman Pawłowski. Inni dodają, że burdelarze bez problemu przekraczają granice dobrego smaku, ale to także wysmakowane literackie teksty. Kiedy grają wyśmiewając codzienne absurdy publiczność wali na przedstawienia drzwiami i oknami.

Co zobaczymy w czwartek w CK Zamek. Szalone emocje. Trupy. Pościgi. Romanse. Czy Wiesław poderwie hipsterów? Czy Ania z Polski wyleczy się z Ryana Goslinga? Czy Paula będzie dobrą matką? Czy HGW wygra referendum?

Pożar w burdelu wystąpi w Sali Wielkiej CK Zamek w czwartek 7 sierpnia o godzinie 20:00. Bilety: 40,00 złotych.

Pożar w burdelu (1) Foto: kasia chmura-cegielkowska / teatralna.com / mat.prasowe

Koronawirus

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz