K U L T U R A

Czarownica wchodzi do kin… mamy zaproszenia!

Czarownica wchodzi do kin... mamy zaproszenia!  Foto: Czarownica

Czarownica wchodzi do kin... mamy zaproszenia! Foto: CzarownicaDo kin weszła właśnie CZAROWNICA. W najnowszym filmie wytwórni Walta Disneya tytułową rolę zagrała Angelina Jolie. Czy jest to film tylko dla najmłodszych? Macie szansę się osobiście o tym przekonać – mamy dla Was podwójne zaproszenia do kina IMAX.

Czy zastanawialiście się kiedyś, skąd wzięła się zła Czarownica i dlaczego tak bardzo nienawidziła Śpiącej Królewny? Czy od zawsze była taką nikczemną osobą? Te wszystkie tajemnice rozwieje najnowsza produkcja Disneya, w której to właśnie wiedźma jest główną bohaterką – zachęca Wojciech Terpiłowski z kina IMAX – zobaczcie genezę zła najsłynniejszej baśniowej czarownicy w wypełnionej efektami specjalnymi produkcji!

Dodaje również, że IMAX ma okazję przedstawić nowego-starego antybohatera znanej wszystkim bajki, który wprowadzi mroczny klimat i przerażające stwory na gigantyczne ekrany tych kin.

Maleficent to postać, która pierwszy raz pojawiła się w kreskówkach studia Disney, wyjaśniają twórcy filmu. Zła czarownica, która chciała zabić Śpiącą Królewnę doczekała się wielu wersji w serialach (Once Upon a Time) i innych produkcjach kinowych lub telewizyjnych. Nigdy jednak nie została przedstawiona jako główny bohater historii i tym nowy obraz Roberta Stromberga niezwykle się wyróżnia.

Ten film to także rewelacyjne dzieło pod względem efektów specjalnych, których twórcą jest także sam reżyser. W IMAX będziecie mogli zobaczyć każdy detal przerażającej armii w krystalicznie czystym obrazie, a przestrzenny dźwięk odda w pełni realia fantastycznej batalii Czarownicy z ludźmi – podkreśla Wojciech Terpiłowski – to nie tylko geneza samej postaci Maleficent, ale także zupełnie nowe, świeże spojrzenie na znaną wszystkim baśń podniesione do rangi niesamowitego widowiska wizualnego, poznajcie tę elektryzującą historię już 30 maja we wszystkich kinach IMAX!

Czarownica Foto: Czarownica

Postacie w filmie Czarownica zostały specjalnie odtworzone na bazie „disneyowskiej” wersji Śpiącej Królewny. Fabuła ma jednak trochę inny wydźwięk. Potężna wróżka w wyniku wielu przykrych wydarzeń stała się zgorzkniałą wiedźmą. W akcie zemsty rzuca klątwę na niewinną księżniczkę – dowiadując się jednocześnie, że dziewczynka jest jedyną szansą na wprowadzenie pokoju w magicznej krainie. Czarownica będzie musiała podjąć bardzo trudną decyzję, która odbije się na jej magicznych zdolnościach.

Wybierając się di kina IMAX macie szansę odkryć tajemnicę jednej z najsłynniejszych czarownic w historii baśni na największym kinowym ekranie! Poznajcie genezę zła, które opanowało Maleficent i pchnęło ją do przerażających czynów. W rolach głównych wystąpili Angelina Jolie (Wanted), Sharlto Copley (Elysium) i Sam Riley (Control).

Film CZAROWNICA można już ogladać w kinach Cinema City w 2D i 3D. Na naszym profilu na facebooku (znajdziesz nas tutaj) możecie zdobyć podwójne zaproszenia, które będzie można zrealizować od 2 do 5 lub od 9 do 12 czerwca.

Koronawirus

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz